Używana koparka bitcoinów M20s Whatsminer

Miejsce pochodzenia Guangdong, Chiny
Nazwa handlowa Whatsminer
Numer modelu M20S
Minimalne zamówienie 1 sztuk
Cena negotiable
Szczegóły pakowania Opakowanie kartonowe
Czas dostawy 2-5 dni po dokonaniu płatności
Zasady płatności USDT
Możliwość Supply 10000 sztuk / sztuk na miesiąc

Skontaktuj się ze mną, aby uzyskać bezpłatne próbki i kupony.

Whatsapp:0086 18588475571

Wechat: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

W razie jakichkolwiek wątpliwości zapewniamy całodobową pomoc online.

x
Szczegóły Produktu
Algorytm Sha256 Pobór energii 3260w
Hashrate 68th/S Zegar pamięci (MHz) 60MHz
Materiał Metal Interfejs pamięci 128 bitów
Typ pamięci wideo DDR5 Moc znamionowa > 1000W
High Light

Używany Whatsminer Bitcoin Miner

,

68T Whatsminer Bitcoin Miner

Zostaw wiadomość
opis produktu

Używana maszyna do wydobywania bitcoinów Asic Miner whatsminer DDR5 M20s 68T 3260w z zasilaczem

 

Opis

MicroBt Whatsminer M20s (64Th/s) Recenzja

W maju 2019 r. MicroBt wypuściło swoją dobrze znaną serię Whatsminer M20.Postrzegana jako najlepsza, korzystna dla wszystkich, udana reprodukcja wcześniejszych modeli z serii Whatsminer M10, seria M20 składała się z M20, M21, M21b, M20s i M21s.Wszyscy górnicy są wyposażeni w układ 8 nm firmy Samsung, który zapewnia produktywność i wydajność.

Założona w 2016 roku firma Shenzhen Bit Microelectronics Technology (znana również jako MicroBt) jest jednym z wiodących producentów układów scalonych do zastosowań specjalnych (ASIC).Firma zajmuje się produkcją i projektowaniem wysokiej klasy układów roboczych 28nm/16nm/7nm i zapewnia rozwój/pomoc w zakresie technologii blockchain, przetwarzania w chmurze i sztucznej inteligencji.

Firma MicroBT posiada niezależne prawa własności intelektualnej do swoich dedykowanych chipów i produktów pomocniczych.Są jedną z największych firm produkcyjnych ASIC dla górników.

Uruchomili swój flagowy Whatsminer, sprzęt do kopania bitcoinów typu Plug and Play, który umożliwia użytkownikom końcowym natychmiastowe rozpoczęcie wydobywania monet za pomocą algorytmu SHA-256 i dołączenie do gorączki złota waluty cyfrowej.To, co sprawiło, że było to popularne, to łatwość użytkowania nawet dla początkujących górników.

 

Specyfikacje

Spośród wszystkich serii M20 ten model ma najwyższy współczynnik haszowania.Współczynnik zużycia energii wynosi 48W/T.Przy poborze mocy 3200W jest nieco zawyżony, co zmniejsza rentowność.Wykorzystuje do działania algorytm SHA-256 i może wydobyć około 40 monet.Ale najbardziej dochodowymi monetami są Bitcoin (BTC) i Bitcoin Cash (BCH).

Jest wyposażony w jeden przewód zasilający 16A 3 × 1,5 mm (Uwaga: wtyczka zasilania jest przeznaczona specjalnie do gniazda 16A, wtyczka zasilania górnika jest również przeznaczona tylko do interfejsu przewodu zasilającego 16A) i przyjmuje klasyczną konstrukcję z pojedynczą rurką.Ma wymiary 390x158x240mm i wagę 11,4kg.

 

Opis Firmy:

Hunan Lanyue Network Technology Co., Ltd. jest jedną z pierwszych profesjonalnych platform sprzedaży maszyn do wydobywania bitcoinów w Chinach od ponad 8 lat.Jesteśmy profesjonalnym dostawcą Asic Miner, GPU Miner, kart graficznych i części Miner, zarówno oryginalnych, jak i używanych, zawsze dostępnych w magazynie!

 

Nasze atuty:

  • 1500 kwadratowa baza badawcza i magazyn w Shenzhen.
  • Dział sprzedaży o powierzchni 300 metrów kwadratowych w Changsha.
  • 300 Zintegrowane biuro sprzedaży i badań i rozwoju w Chengdu.
  • 100 pracowników, doświadczona osoba w sprzedaży i R&D.
  • 8 lat bogatego doświadczenia w branży górniczej

Nasze usługi:

Górnicy to produkty dostosowane do potrzeb klienta.Cena zostanie dostosowana do wahań rynku.Zainwestuj ostrożnie i potwierdź u nas przed dokonaniem płatności.Po dokonaniu zakupu oznacza to uznanie poniższych polis posprzedażowych.

1. Brak zwrotu i zwrotu po dokonaniu płatności.

2. Gwarancja 180 dni jest udzielana od daty wysyłki, jeśli są fabrycznie nowe.

3. Wszystkie sprzedaże są ostateczne.Nie zostaną przyznane żadne zwroty.Wadliwe koparki można naprawić za darmo, jeśli są objęte polityką gwarancyjną Bitmain.Po okresie gwarancyjnym maszyny można naprawić kosztem części i robocizny.

4. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności ani nie rekompensujemy strat wynikających z przestojów spowodowanych opóźnieniami w transporcie wynikającymi z formalności celnych lub z innych przyczyn.

Używana koparka bitcoinów M20s Whatsminer 0Używana koparka bitcoinów M20s Whatsminer 1

FAQ
1. P: Jak mogę uzyskać próbkę?
Odp .: Jeśli chcesz zamówić próbkę do sprawdzenia, zorganizujemy próbkę po otrzymaniu płatności i szczegółowych informacji o wysyłce.Zwykle próbka może być gotowa w ciągu 2-3 dni, a czas wysyłki w ciągu 3-7 dni ekspresem.

2. P: Ile będzie koszt przesyłki kurierskiej dla próbek?
Odp .: Przesyłki kurierskie zależą od wagi i rozmiaru kartonu, miejsc docelowych i innych powiązanych czynników. Podamy Ci ofertę po podaniu adresu.

3. P: Jak mogę uzyskać twój cennik?
Odp.: zostaw nam swój sposób kontaktu, taki jak e-mail/Whatsapp/zapytanie.Skontaktujemy się z Tobą i prześlemy Ci naszą wycenę tak szybko, jak to możliwe w ciągu 12 godzin.