1300W ETH ASIC Miners Innosilicon A10 Pro 6G 720mh/S Z GPU

Miejsce pochodzenia Guangdong, Chiny
Nazwa handlowa Innosilicon
Numer modelu A10 Pro 6G
Minimalne zamówienie do negocjacji
Cena negotiable
Szczegóły pakowania Opakowanie kartonowe
Czas dostawy 2-5 dni po dokonaniu płatności
Zasady płatności USDT
Możliwość Supply 10000 sztuk / sztuk na miesiąc

Skontaktuj się ze mną, aby uzyskać bezpłatne próbki i kupony.

Whatsapp:0086 18588475571

Wechat: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

W razie jakichkolwiek wątpliwości zapewniamy całodobową pomoc online.

x
Szczegóły Produktu
Algorytm Etasz Hashrate 720mh/S
Pobór energii 1300W Interfejs pamięci 256 bitów
Zegar pamięci (MHz) 200Mhz Materiał Metal
High Light

Wysokowydajni górnicy ETH ASIC

,

A10 Pro 6G ETH ASIC górnicy

,

Innosilicon A10pro 6g 720mh Asic Miner

Zostaw wiadomość
opis produktu

Wysokowydajny Innosilicon A10 Pro 6G z GPU dla ETH Asic Miner

 

W porównaniu z wydobyciem BTC, wydobycie ETH ma większą zmienność zwrotu.Wynika to głównie z dwóch powodów, jednym jest duża zmienność dochodów z opłat, drugim jest zmienność ceny waluty.
Przychody z wydobycia ETH składają się głównie z dwóch części: dochodu z opłat i nagrody za blok.Boom na wydobycie płynności DeFi w lipcu i sierpniu tego roku spowodował gwałtowny wzrost przychodów ETH z opłat, a spadek zdecentralizowanej giełdy Uniswap 17 września przyniósł tego dnia przychody z opłat w wysokości 42 763 ethereum.
Jako przedstawiciel blockchain 2.0, ETH, podstawowy łańcuch publiczny, przyciągnął dużą liczbę programistów i użytkowników.Co jakiś czas pojawi się nowa rozgrywka i innowacyjne rzeczy, od krypto kota, FOMO 3D po obecne wydobywanie płynności.Za każdym razem, gdy pojawi się nowa rozgrywka, sieć ETH będzie przeciążona, a opłata za całą sieć szybko wzrośnie.Po zatorach zawsze korzystają górnicy SILENT ETH, którzy zbili fortunę.
 

 

Parametry produktu
Nazwa produktu
Insilikon A10 PRO 6g
Hashrate M h/s
720MH/S
Pobór energii
1300W
Rodzaj monety
ETH

Typ pamięci wideo

 

DDR

Typ interfejsu

 

Usb
Algorytm
Etasz

 

 

Opis Firmy:

Hunan Lanyue Network Technology Co., Ltd. jest jedną z pierwszych profesjonalnych platform sprzedaży maszyn do wydobywania bitcoinów w Chinach od ponad 8 lat.Jesteśmy profesjonalnym dostawcą Asic Miner, GPU Miner, kart graficznych i części Miner, zarówno oryginalnych, jak i używanych, zawsze dostępnych w magazynie!

 

Nasze atuty:

  • 1500 kwadratowa baza badawcza i magazyn w Shenzhen.
  • Dział sprzedaży o powierzchni 300 metrów kwadratowych w Changsha.
  • 300 Zintegrowane biuro sprzedaży i badań i rozwoju w Chengdu.
  • 100 pracowników, doświadczona osoba w sprzedaży i R&D.
  • 8 lat bogatego doświadczenia w branży górniczej

Nasze usługi:

Górnicy to produkty dostosowane do potrzeb klienta.Cena zostanie dostosowana do wahań rynku.Zainwestuj ostrożnie i potwierdź u nas przed dokonaniem płatności.Po dokonaniu zakupu oznacza to uznanie poniższych polis posprzedażowych.

1. Brak zwrotu i zwrotu po dokonaniu płatności.

2. Gwarancja 180 dni jest udzielana od daty wysyłki, jeśli są fabrycznie nowe.

3. Wszystkie sprzedaże są ostateczne.Nie zostaną przyznane żadne zwroty.Wadliwe koparki można naprawić za darmo, jeśli są objęte polityką gwarancyjną Bitmain.Po okresie gwarancyjnym maszyny można naprawić kosztem części i robocizny.

4. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności ani nie rekompensujemy strat wynikających z przestojów spowodowanych opóźnieniami w transporcie wynikającymi z formalności celnych lub z innych przyczyn.

1300W ETH ASIC Miners Innosilicon A10 Pro 6G 720mh/S Z GPU 01300W ETH ASIC Miners Innosilicon A10 Pro 6G 720mh/S Z GPU 11300W ETH ASIC Miners Innosilicon A10 Pro 6G 720mh/S Z GPU 21300W ETH ASIC Miners Innosilicon A10 Pro 6G 720mh/S Z GPU 3

FAQ
1. P: Jak mogę uzyskać próbkę?
Odp .: Jeśli chcesz zamówić próbkę do sprawdzenia, zorganizujemy próbkę po otrzymaniu płatności i szczegółowych informacji o wysyłce.Zwykle próbka może być gotowa w ciągu 2-3 dni, a czas wysyłki w ciągu 3-7 dni ekspresem.

2. P: Ile będzie koszt przesyłki kurierskiej dla próbek?
Odp .: Przesyłki kurierskie zależą od wagi i rozmiaru kartonu, miejsc docelowych i innych powiązanych czynników. Podamy Ci ofertę po podaniu adresu.

3. P: Jak mogę uzyskać twój cennik?
Odp.: zostaw nam swój sposób kontaktu, taki jak e-mail/Whatsapp/zapytanie.Skontaktujemy się z Tobą i prześlemy Ci naszą wycenę tak szybko, jak to możliwe w ciągu 12 godzin.