Nowy KD BOX Pro 2.6T Goldshell KDA ASIC Miner 230 W na monety KDA

Miejsce pochodzenia Guangdong, Chiny
Nazwa handlowa Goldshell
Numer modelu KD-BOX Pro 2.6T
Minimalne zamówienie 1 szt.
Cena Negotiable
Szczegóły pakowania Opakowanie kartonowe
Czas dostawy 1-3 DNI PO PŁATNOŚCI
Zasady płatności USDT
Możliwość Supply 10000 sztuk / sztuk na miesiąc

Skontaktuj się ze mną, aby uzyskać bezpłatne próbki i kupony.

Whatsapp:0086 18588475571

Wechat: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

W razie jakichkolwiek wątpliwości zapewniamy całodobową pomoc online.

x
Szczegóły Produktu
Szybkość haszowania 2,6T Algorytm Blake2S
Materiał Metal Pobór energii 230W
Rozmiar 178*150*84mm Połączenie internetowe Ethernet
Napięcie wejściowe 100v-240v waga 2kg
Zostaw wiadomość
opis produktu

Nowy KD BOX Pro 2.6T Goldshell KDA ASIC Miner 230 W na monety KDA

 

Nazwa produktu Goldshell KD-BOX Pro moneta wsparcia KDA
Współczynnik haszowania2 2,6T Rozmiar produktu 178*150*84mm
pobór energii 230W±5% waga 2 kg
Algorytm Blake2S połączenie internetowe Ethernet

 

O KD box pro:

1, KD-BOX PRO jest specjalnie zaprojektowany dla górników kryptowalut, Nie wymaga dodatkowych pomocy, Nadaje się do domu, biura i różnych środowisk Wszędzie może być miejscem wydobycia.

2,Wydajny system wydobywczy: 1KD-BOX PRO zawiera nowo opracowane, wysokowydajne chipy obliczeniowe Goldshell, doskonałe i stabilne hashrate 2.6TH/S, zapewniające górnikom możliwość odkrywania nowej przyszłości.

3, znakomita konstrukcja nadwozia: cały górnik jest delikatnie zaprojektowany, co jest bezpieczniejsze i wygodniejsze. Jednocześnie kompaktowy rozmiar jest również łatwiejszy do umieszczenia, oszczędzając miejsce.

4, Znakomita konstrukcja nadwozia: cały górnik jest delikatnie zaprojektowany, co jest bezpieczniejsze i wygodniejsze. Jednocześnie kompaktowy rozmiar jest również łatwiejszy do umieszczenia, oszczędzając miejsce.

Nowy KD BOX Pro 2.6T Goldshell KDA ASIC Miner 230 W na monety KDA 0Nowy KD BOX Pro 2.6T Goldshell KDA ASIC Miner 230 W na monety KDA 1Nowy KD BOX Pro 2.6T Goldshell KDA ASIC Miner 230 W na monety KDA 2Nowy KD BOX Pro 2.6T Goldshell KDA ASIC Miner 230 W na monety KDA 3Nowy KD BOX Pro 2.6T Goldshell KDA ASIC Miner 230 W na monety KDA 4Nowy KD BOX Pro 2.6T Goldshell KDA ASIC Miner 230 W na monety KDA 5Nowy KD BOX Pro 2.6T Goldshell KDA ASIC Miner 230 W na monety KDA 6Nowy KD BOX Pro 2.6T Goldshell KDA ASIC Miner 230 W na monety KDA 7Nowy KD BOX Pro 2.6T Goldshell KDA ASIC Miner 230 W na monety KDA 8

 

Opis Firmy:

Hunan Lanyue Network Technology Co., Ltd. jest jedną z pierwszych profesjonalnych platform sprzedaży maszyn do wydobywania bitcoinów w Chinach od ponad 8 lat.Jesteśmy profesjonalnym dostawcą Asic Miner, GPU Miner, kart graficznych i części Miner, zarówno oryginalnych, jak i używanych, zawsze dostępnych w magazynie!

 

Nasze atuty:

  • 1500 kwadratowa baza badawcza i magazyn w Shenzhen.
  • Dział sprzedaży o powierzchni 300 metrów kwadratowych w Changsha.
  • 300 Zintegrowane biuro sprzedaży i badań i rozwoju w Chengdu.
  • 100 pracowników, doświadczona osoba w sprzedaży i R&D.
  • 8 lat bogatego doświadczenia w branży górniczej

Nasze usługi:

Górnicy to produkty dostosowane do potrzeb klienta.Cena zostanie dostosowana do wahań rynku.Prosimy o ostrożne inwestowanie i potwierdzenie u nas przed dokonaniem płatności.Po dokonaniu zakupu oznacza to uznanie poniższych polis posprzedażowych.

1. Brak zwrotu i zwrotu po dokonaniu płatności.

2. Gwarancja 180 dni jest udzielana od daty wysyłki, jeśli są fabrycznie nowe.

3. Wszystkie sprzedaże są ostateczne.Nie zostaną przyznane żadne zwroty.Wadliwe koparki można naprawić za darmo, jeśli są objęte polityką gwarancyjną Bitmain.Po okresie gwarancyjnym maszyny można naprawić kosztem części i robocizny.

4. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności ani nie rekompensujemy strat wynikających z przestojów spowodowanych opóźnieniami w transporcie w wyniku formalności celnych lub z innych przyczyn.

FAQ
1. P: Jak mogę uzyskać próbkę?
Odp .: Jeśli chcesz zamówić próbkę do sprawdzenia, zorganizujemy próbkę po otrzymaniu płatności i szczegółowych informacji o wysyłce.Zwykle próbka może być gotowa w ciągu 2-3 dni, a czas wysyłki w ciągu 3-7 dni ekspresem.

2. P: Ile będzie kosztować przesyłka kurierska za próbki?
Odp .: Przesyłki kurierskie zależą od wagi i rozmiaru kartonu, miejsc docelowych i innych powiązanych czynników. Podamy Ci ofertę po podaniu adresu.

3. P: Jak mogę uzyskać twój cennik?
Odp.: zostaw nam swój sposób kontaktu, taki jak e-mail/Whatsapp/zapytanie.Skontaktujemy się z Tobą i prześlemy Ci naszą wycenę tak szybko, jak to możliwe w ciągu 12 godzin.