Litecoin LTC Miner Machine Innosilicon A4+ 620MH 750W algorytm szyfrowania

Miejsce pochodzenia Guangdong, Chiny
Nazwa handlowa Innosilicon
Numer modelu A4+
Minimalne zamówienie 1 sztuk
Cena negotiable
Szczegóły pakowania Opakowanie kartonowe
Czas dostawy 2-5 dni po dokonaniu płatności
Zasady płatności USDT
Możliwość Supply 10000 sztuk / sztuk na miesiąc

Skontaktuj się ze mną, aby uzyskać bezpłatne próbki i kupony.

Whatsapp:0086 18588475571

Wechat: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

W razie jakichkolwiek wątpliwości zapewniamy całodobową pomoc online.

x
Szczegóły Produktu
Szybkość haszowania 620MH/s Algorytm Zaszyfruj
Rozmiar produktu 350*125*155mm Pobór energii 750W
Wsparcie monety LTC/DGB-SCRYPT/XVG Waga 4.20 KG
High Light

Litecoin LTC Miner Machine

,

Innosilicon A4 + LTC Miner Machine

,

Scrypt Innosilicon A4 + Miner

Zostaw wiadomość
opis produktu

Litecoin LTC Miner Machine, Scrypt Mining Innosilicon A4 + 620m 750W

 

Nazwa produktu Insilikon A4+ moneta wsparcia LTC/DGB-SCRYPT/XVG
Szybkość haszowania 620MH/s Rozmiar produktu 350*125*155
pobór energii 750W waga 4.20 KG
Algorytm Zaszyfruj połączenie internetowe Ethernet

 

O tym górniku

Innosilicon A4+ LTCMaster Miner z szybkością mieszania 620 MH/s przy poborze mocy 750 W.Koparka Verge-Scrypt, DGB-Scrypt, Einsteinium, Litecoin, Florin, GameCredits, Dogecoin, Viacoin i Myriad-Scrypt zgodna z algorytmem haszującym Scrypt.

 

Innosilicon to gigant w branży wydobycia kryptowalut.Założona w 2013 roku firma Innosilicon ma ponad 12-letnie doświadczenie w badaniach i rozwoju IP/IC.Ostatnio Innosilicon produkuje urządzenia górnicze z obwodami scalonymi do konkretnych zastosowań i wypuściło wiele ich typów.Górnicy pracują z różnymi algorytmami, takimi jak Scrypt, X11, Equihash, SHA-256.


Około A4+
A4+ to kolejne urządzenie górnicze Scrypt firmy Innosilicon.Wyposażony w najwyższą szybkość mieszania 620 Mh/s i pobór mocy 750 W, A4+ był liderem swojej platformy wydobywczej w momencie premiery.Jest około trzy razy bardziej wydajny i wydajny niż jego poprzednik, A4 Dominator, który ma szybkość mieszania 28 Mh/s i pobór mocy 1080 W.Ostatnio Litecoin stał się popularny dzięki swojemu algorytmowi i szybszym transakcjom.W odpowiedzi Innosilicon wypuścił serię A LTCMaster, która zawiera modele A4, A4+, A6 i A6+.Ci górnicy zostali specjalnie stworzeni do wydobywania Litecoin.

 

Opis Firmy:

Hunan Lanyue Network Technology Co., Ltd. jest jedną z pierwszych profesjonalnych platform sprzedaży maszyn do wydobywania bitcoinów w Chinach od ponad 8 lat.Jesteśmy profesjonalnym dostawcą Asic Miner, GPU Miner, kart graficznych i części Miner, zarówno oryginalnych, jak i używanych, zawsze dostępnych w magazynie!

 

Nasze atuty:

  • 1500 kwadratowa baza badawcza i magazyn w Shenzhen.
  • Dział sprzedaży o powierzchni 300 metrów kwadratowych w Changsha.
  • 300 Zintegrowane biuro sprzedaży i badań i rozwoju w Chengdu.
  • 100 pracowników, doświadczona osoba w sprzedaży i R&D.
  • 8 lat bogatego doświadczenia w branży górniczej

Nasze usługi:

Górnicy to produkty dostosowane do potrzeb klienta.Cena zostanie dostosowana do wahań rynku.Zainwestuj ostrożnie i potwierdź u nas przed dokonaniem płatności.Po dokonaniu zakupu oznacza to uznanie poniższych polis posprzedażowych.

1. Brak zwrotu i zwrotu po dokonaniu płatności.

2. Gwarancja 180 dni jest udzielana od daty wysyłki, jeśli są fabrycznie nowe.

3. Wszystkie sprzedaże są ostateczne.Nie zostaną przyznane żadne zwroty.Wadliwe koparki można naprawić za darmo, jeśli są objęte polityką gwarancyjną Bitmain.Po okresie gwarancyjnym maszyny można naprawić kosztem części i robocizny.

4. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności ani nie rekompensujemy strat wynikających z przestojów spowodowanych opóźnieniami w transporcie wynikającymi z formalności celnych lub z innych przyczyn.

Litecoin LTC Miner Machine Innosilicon A4+ 620MH 750W algorytm szyfrowania 0Litecoin LTC Miner Machine Innosilicon A4+ 620MH 750W algorytm szyfrowania 1

FAQ
1. P: Jak mogę uzyskać próbkę?
Odp .: Jeśli chcesz zamówić próbkę do sprawdzenia, zorganizujemy próbkę po otrzymaniu płatności i szczegółowych informacji o wysyłce.Zwykle próbka może być gotowa w ciągu 2-3 dni, a czas wysyłki w ciągu 3-7 dni ekspresem.

2. P: Ile będzie koszt przesyłki kurierskiej dla próbek?
Odp .: Przesyłki kurierskie zależą od wagi i rozmiaru kartonu, miejsc docelowych i innych powiązanych czynników. Podamy Ci ofertę po podaniu adresu.

3. P: Jak mogę uzyskać twój cennik?
Odp.: zostaw nam swój sposób kontaktu, taki jak e-mail/Whatsapp/zapytanie.Skontaktujemy się z Tobą i prześlemy Ci naszą wycenę tak szybko, jak to możliwe w ciągu 12 godzin.