1500 W Innosilicon A6 Miner Ltcmaster 1.23G z algorytmem haszowania Scrypt

Miejsce pochodzenia Guangdong, Chiny
Nazwa handlowa Innosilicon
Numer modelu A6
Minimalne zamówienie 1 sztuk
Cena negotiable
Szczegóły pakowania Opakowanie kartonowe
Czas dostawy 2-5 dni po dokonaniu płatności
Zasady płatności USDT
Możliwość Supply 10000 sztuk / sztuk na miesiąc

Skontaktuj się ze mną, aby uzyskać bezpłatne próbki i kupony.

Whatsapp:0086 18588475571

Wechat: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

W razie jakichkolwiek wątpliwości zapewniamy całodobową pomoc online.

x
Szczegóły Produktu
Szybkość haszowania 1,23 GH/s Algorytm Zaszyfruj
Rozmiar produktu 350*500*155mm Pobór energii 1500W
Wsparcie monety LTC/DGB-SCRYPT/XVG Waga 4.20 KG
High Light

1500W Innosilicon A6 Miner

,

Innosilicon A6 Miner Ltcmaster

,

Asic Innosilicon A6 Ltcmaster

Zostaw wiadomość
opis produktu

Innosilicon A6 dla LTC 1500W Ltcmaster 1.23G kompatybilny z algorytmem haszującym Scrypt

 

Nazwa produktu Antminer A6 moneta wsparcia LTC/DGB-SCRYPT/XVG
Szybkość haszowania 1,23 GH/s Rozmiar produktu 350*125*155
pobór energii 1500W waga 8,46 kg
Algorytm Zaszyfruj połączenie internetowe Ethernet

 

O tym górniku

Innosilicon A6+ LTCMaster miner z szybkością mieszania 2,2 GH/s przy zużyciu energii 2,1 KW.Koparka Verge-Scrypt, DGB-Scrypt, Einsteinium, Litecoin, Florin, GameCredits, Dogecoin, Viacoin i Myriad-Scrypt zgodna z algorytmem haszującym Scrypt.

 

Poziom hałasu Innosilicon A6+ LTC Master

Innosilicon A6+ LTC Master ma jeden z najwyższych poziomów hałasu na rynku.Ma poziom hałasu 82db.Nie wpływa to na wydajność urządzenia ani poziom, na którym urządzenie działa, ani nawet nie przyczynia się do jakichkolwiek strat, jakie urządzenie ponosi.Oznacza to, że urządzenie nie może być ustawione w obszarze mieszkalnym.Innosilicon A6+ LTC Master został zaprojektowany z myślą o wydajności operacyjnej, ale nie został zbudowany w celu obniżenia poziomu hałasu.W przypadku nowych górników nie zaleca się instalowania tego urządzenia w obszarze mieszkalnym.

 

Pobór mocy Innosilicon A6+ LTC Master pokazuje, że urządzenie ma niski pobór mocy.Niski pobór prądu świadczy o tym, że urządzenie nie wymaga dużego zasilania, dzięki czemu jest bardzo wygodne dla górników.Górnicy wydają pieniądze na zakup energii elektrycznej, którą urządzenie wykorzysta w swojej pracy.Koszt energii elektrycznej przyczynia się do kosztów energii, które urządzenie musiałoby być w stanie prawidłowo funkcjonować

 

Koszt energii elektrycznej różni się w zależności od lokalizacji, a koszt ten może wpłynąć na rentowność górników.W przypadku takiego urządzenia, zużycie energii oznacza, że ​​urządzenie wymagałoby urządzenia o niskim poborze mocy, aby mogło funkcjonować, a zatem potrzebne zasilanie będzie mniejsze.Zmniejszyłoby to dolny górnik, a następnie nie wpłynęłoby na rentowność urządzenia dla górnika.

 

Szybkość mieszania Innosilicon A6+ LTC Master wynosi 2,2 Gh/s.Ta szybkość mieszania wynika z faktu, że urządzenie może działać wydajnie bez żadnych strat.Wydajność urządzenia to 0,955j/mh.Wskazuje to, że urządzenie działa optymalnie i wydajnie.Oznacza to również, że na wydajność urządzenia nie ma wpływu współczynnik hashowania.Został zaprojektowany tak, aby zapewnić taką wydajność i mniejszą szybkość haszowania, aby uniknąć strat, które mogą wystąpić podczas działania urządzenia.


Jest to jedna z najbardziej dochodowych koparek Litecoin ze wskaźnikiem zysku wynoszącym 135804 procent.

 

Opis Firmy:

Hunan Lanyue Network Technology Co., Ltd. jest jedną z pierwszych profesjonalnych platform sprzedaży maszyn do wydobywania bitcoinów w Chinach od ponad 8 lat.Jesteśmy profesjonalnym dostawcą Asic Miner, GPU Miner, kart graficznych i części Miner, zarówno oryginalnych, jak i używanych, zawsze dostępnych w magazynie!

 

Nasze atuty:

  • 1500 kwadratowa baza badawcza i magazyn w Shenzhen.
  • Dział sprzedaży o powierzchni 300 metrów kwadratowych w Changsha.
  • 300 Zintegrowane biuro sprzedaży i badań i rozwoju w Chengdu.
  • 100 pracowników, doświadczona osoba w sprzedaży i R&D.
  • 8 lat bogatego doświadczenia w branży górniczej

Nasze usługi:

Górnicy to produkty dostosowane do potrzeb klienta.Cena zostanie dostosowana do wahań rynku.Zainwestuj ostrożnie i potwierdź u nas przed dokonaniem płatności.Po dokonaniu zakupu oznacza to uznanie poniższych polis posprzedażowych.

1. Brak zwrotu i zwrotu po dokonaniu płatności.

2. Gwarancja 180 dni jest udzielana od daty wysyłki, jeśli są fabrycznie nowe.

3. Wszystkie sprzedaże są ostateczne.Nie zostaną przyznane żadne zwroty.Wadliwe koparki można naprawić za darmo, jeśli są objęte polityką gwarancyjną Bitmain.Po okresie gwarancyjnym maszyny można naprawić kosztem części i robocizny.

4. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności ani nie rekompensujemy strat wynikających z przestojów spowodowanych opóźnieniami w transporcie wynikającymi z formalności celnych lub z innych przyczyn.

1500 W Innosilicon A6 Miner Ltcmaster 1.23G z algorytmem haszowania Scrypt 01500 W Innosilicon A6 Miner Ltcmaster 1.23G z algorytmem haszowania Scrypt 1

FAQ
1. P: Jak mogę uzyskać próbkę?
Odp .: Jeśli chcesz zamówić próbkę do sprawdzenia, zorganizujemy próbkę po otrzymaniu płatności i szczegółowych informacji o wysyłce.Zwykle próbka może być gotowa w ciągu 2-3 dni, a czas wysyłki w ciągu 3-7 dni ekspresem.

2. P: Ile będzie koszt przesyłki kurierskiej dla próbek?
Odp .: Przesyłki kurierskie zależą od wagi i rozmiaru kartonu, miejsc docelowych i innych powiązanych czynników. Podamy Ci ofertę po podaniu adresu.

3. P: Jak mogę uzyskać twój cennik?
Odp.: zostaw nam swój sposób kontaktu, taki jak e-mail/Whatsapp/zapytanie.Skontaktujemy się z Tobą i prześlemy Ci naszą wycenę tak szybko, jak to możliwe w ciągu 12 godzin.